Kadra na sparing w Rzeszowie pod balonem (piątek 19.01.2018)

W piątek 19 stycznia 2018 r. o godz. 11:00 trener uzgodnił sparing w Rzeszowie na pełnowymiarowym boisku pod balonem. Zagramy z SMS Resovią Rzeszów (strona, facebook), bardzo silną i czołową drużyną województwa podkarpackiego. Trener chce zobaczyć, jak prezentują się na boisku nasi zawodnicy na tle mocnego przeciwnika. Najlepiej byłoby, aby wszyscy zawodnicy pojechali na ten sparing. Wówczas trener będzie miał pełny obraz całej drużyny.

Udział w sparingu wiąże się z nieobecnością w szkole. Planowany jest obiad w Rzeszowie za 10 zł (dwa dania). Godzina wyjazdu i koszt busa zostanie podany w najbliższym czasie.

Prosimy o  jak najszybsze wypełnienie przez wszystkich zawodników poniższego formularza, potwierdzenia udziału (lub nie) w sparingu:

Formularz - Kadra na sparing w Rzeszowie (piątek 19.01.2018)

Odpowiedzi - Kadra na sparing w Rzeszowie (piątek 19.01.2018)