Mecz z Puławiakiem (sobota 19 września, godz. 12:30, Rusałka)

Mecz z Puławiakiem  (sobota 19 września, godz. 12:30, Rusałka)

W sobotę 19 września o godz. 12:30 na Rusałce gramy mecz 8 kolejki Ligi Wojewódzkiej Młodzików Młodszych z drużyną Puławiaka Puławy. Liczymy na dobrą i skuteczną grę całego zespołu.

Zbiórka na Rusałce o godz. 11:50.

Należy zabrać obowiązkowo pomarańczowe stroje (komplet)legitymację szkolną lub paszport, wodę, ochraniacze i korki, dresy i ortaliony.

Zawodnicy powołani na mecz:

1. Ciesielczuk Maksymilian
2. Wąsik Mateusz
3. Mazurek Maciej
4. Kłos Feliks
5. Rajchert Łukasz
6. Kaleniec Piotr
7. Złomańczuk Marcel
8. Walczyński Olaf
9. Wojciechowki Maciej
10. Górka Miłosz
11. Leszczyński Piotr
12. Giemza Jakub
13. Jarowicki Mikołaj
14. Grymuza Łukasz
15. Sokołowski Filip
16. Ciepielewski Aleks

W najbliższym czasie niektórym zawodnikom kończą się badania lekarskie (ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej planowany jest 25.10.2015 r.). Ważność badań lekarskich (w kolejności alfabetycznej lub według dat ważności) można sprawdzić w menu Kadra i treningi w podmenu Badania lekarskie (link). Bez ważnych badań lekarskich zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu ligowego.

W menu Rozgrywki LWMMł dostępne są informacje (terminarz, tabela, wyniki, statystyki) dotyczące rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Młodzików Młodszych. W podmenu Wyniki (zestawienie) zebrane są (w pierwszym arkuszu) wyniki wszystkich zespołów w jednej tabelce oraz (w drugim arkuszu) dotychczasowe wyniki naszego zespołu i harmonogram naszych meczów do końca rundy jesiennej (link do pliku).