Spotkanie rodziców z trenerem i przedstawicielami klubu (piątek 29.06 godz. 17:15, La Camorra)

W piątek 29 czerwca o godz. 17:15 w pizzerii La Camorra (ul Jantarowa 5) odbędzie się spotkanie rodziców zawodników rocznika 2004 z trenerem i przedstawicielami klubu.

Niech nikogo z rodziców nie zabraknie na tym bardzo ważnym spotkaniu!

Tematem rozmowy będzie m.in. obecna sytuacja drużyny oraz najbliższa jej przyszłość. W dalszym ciągu problemem jest brak odpowiedniej bazy treningowej i to, że większość treningów odbywa się na sztucznej nawierzchni.  Niestety kilku czołowych zawodników chce odejść do innego klubu lub chce w ogóle zrezygnować z gry w piłkę nożną. Zamiast znacząco się wzmacniać, tracimy kolejnych zawodników. Zamiast walki o grupę mistrzowską w przyszłym sezonie zapowiada się co najwyżej walka o utrzymanie.