Sprawy organizacyjne (zakończenie sezonu, obóz, deklaracja gry amatora)

W piątek 15 czerwca odbędzie się na boisku Widoku na Diamentowej zakończenie sezonu 2017/2018 dla całego klubu. Po części oficjalnej (tj. wręczeniu wyróżnień indywidualnych) planowany jest grill (kiełbaskę zapewnia klub, ale można też coś wziąć ze sobą), następnie mecz Rodzice kontra Zarząd/Komisja Rewizyjna/Trenerzy, a także inne atrakcje. Podczas zakończenia będzie prowadzona zbiórka na zakup trybun i ławek rezerwowych na boisko na Diamentowej (jest prośba o zabranie ze sobą drobnych lub grubszych kwot, aby je wrzucić do puszki w formie cegiełki). Do środy 13 czerwca można zgłaszać swój udział w meczu (mecz będzie trwać ok. 2 razy po 15-20 minut).

Na piątkowym treningu (i na niedzielnym meczu) zostaną rozdane karty obozowe do wypełnienia. Przypominamy, ze obóz dla rocznika 2004 i 2005 przewidywany jest w dniach 28.07-4.08.2018 r. w Powiatowym Ośrodku Sportu w Miętnym (szczegóły na stronie głównej klubu). Wypełnione karty należy zwrócić przed końcem czerwca.

Na piątkowym treningu (i na niedzielnym meczu) zostaną również rozdane Deklaracje gry amatora na nowy sezon. Należy je wypełnić po obu stronach z datą 1 lipca lub późniejszą. Wypełnione deklaracje najlepiej też oddać przed końcem czerwca. Wypełnienie deklaracji gry amatora na nowy sezon oznacza chęć dalszego grania w klubie Widok Lublin. Deklarację można również pobrać stąd.