Turniej w Łukowie (niedziela 24.06)

W niedzielę 24 czerwca jedziemy do Łukowa na XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Memoriał Antoniego Trybonia” dla roczników 2004 i 2005.

Wyjazd i zbiórka o godz. 7:30 na parkingu SP nr 51 przy ul. Bursztynowej.

Zabieramy niebieskie stroje meczowe, legitymację szkolną (lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem), ortaliony i wodę. Gramy na boisku trawiastym.

Zakończenie turnieju ok. godz. 16 lub wcześniej. Organizator zapewnia napoje, bułkę słodką lub kanapkę.

Składka na turniej wynosi 65 zł (50 zł na wpisowe oraz bus, 15 zł na obiad). Składka będzie zbierana bezpośrednio przed wyjazdem (najlepiej mieć wyliczone kwoty). Z zawodnikami jadą trener Grzegorz Sitarz i Paweł Gil (pełniący rolę kierownika drużyny).

Zawodnicy, którzy potwierdzili udział w turnieju (wszyscy zamówili obiady):

1. Borowiec Kuba
  2. Chudzik Kacper
  3. Ciepielewski Aleks
  4. Czekalski Jarek
  5. Gil Damian
  6. Górka Miłosz
  7. Grymuza Łukasz
  8. Kobylas Przemek
  9. Kryk Szymek
  10. Kuźma Sebastian
  11. Leszczyński Piotrek
  12. Walczyński Olaf
  13. Wąsik Mateusz
  14. Wojtan Franek

Podział na grupy:

Grupa A: Amplus Łuków, Widok Lublin 2005, Młodzik Dęblin, Orzeł Siemiatycze

Grupa B: Widok Lublin 2004, Orlęta Łuków, Brześć, Pogoń Siedlce

Drużyny rozgrywają mecze w grupach każdy z każdym w wymiarze 2x15 min. w składach 11 osobowych na zasadach obowiązujących w rozgrywkach ligowych. Drużyny z miejsc 1 i 2 grają półfinały na krzyż a następnie mały i duży finał. Podobnie drużyny z miejsc 3 i 4 grają tym samym sposobem o miejsca od 5 do 8. Zatem rozegramy 5 spotkań, co daje w sumie 150 minut gry (przy 13 zawodnikach z pola, daje to średnio  ok. 115 minut gry każdemu zawodnikowi z pola).