MECZ ODWOŁANY! Widok - Niedźwiadek (niedziela 06.11 godz. 14:30, Zemborzycka)

Z powodu złego stanu boiska mecz został odwołany i powinien być rozegrany w innym terminie.

W niedzielę 6 listopada o godz. 14:30 gramy z Niedźwiadkiem Chełm na ul. Zemborzyckiej 3 (stadion Sygnału) mecz 14 kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzików Starszych. Pierwotnie mieliśmy grać o godz. 13:00, ale najpierw zagrają Młodzicy Młodsi (rocznik 2005), a my po nich. Będzie to nasz ostatni mecz w tej rundzie w roli gospodarza (do rozegrania pozostaną jeszcze mecze wyjazdowe w Łęcznej we wtorek 8 listopada oraz w Radzyniu Podlaskim w niedzielę 13 listopada).

Liczymy na dobrą i skuteczną grę .

Na mecz zabieramy czerwono-białe stroje (czerwone koszulki, białe spodenki i białe getry) oraz na wszelki wypadek pomarańczowe koszulki (gdyby goście grali w czerwonych koszulkach), legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem, ochraniacze, korki, wodę. Ubieramy się odpowiednio do pogody (ocieplacze, czapka, dresy, rękawiczki, ortalion).

Zbiórka na Zemborzyckiej o godz. 14:00 (lub trochę wcześniej).

Na mecz zostali powołani:

1. Borowiec Jakub
  2. Ciesielczuk Maksymilian
  3. Giemza Jakub
  4. Gil Damian
  5. Górka Miłosz
  6. Kaleniec Piotr
  7. Kłos Feliks
  8. Kryk Szymon
  9. Paździerski Kacper
  10. Ponikowski Krystian
  11. Rajchert Łukasz